280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Vizitáció

31. Osztrák festő, 18. sz.

Vizitáció

olaj, vászon

80*61 cm

j.n. alján latin nyelvű szöveg, kereten Árverési Csarnok raglap