53.
Herodiás és Salome Keresztelő Szent János fejével (VÉDETT - NO EXPORT)
olaj, vászon
119*120 cm
j.n. h.o. cédulán felirat: E. Quellinus fec. Antwerpie 1654. Coll Steengracht. No. 188 Amsterdam”