280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Herodiás és Salome Keresztelő Szent János fejével (VÉDETT - NO EXPORT)

53.

Herodiás és Salome Keresztelő Szent János fejével (VÉDETT - NO EXPORT)

olaj, vászon

119*120 cm

j.n. h.o. cédulán felirat: E. Quellinus fec. Antwerpie 1654. Coll Steengracht. No. 188 Amsterdam”