280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Sziklás táj, 1912

87. Reissmann Károly Miksa (Neustadt, 1856 - Budapest, 1917)

Sziklás táj, 1912

akvarell, papír

550*705 m

j.j.l.: Reismann K.M. 1912