280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Wallsteint a tölgyfa alá temetik

68. Danhauser, Joseph után, 19. sz. második fele

Wallsteint a tölgyfa alá temetik

olaj, vászon

102*85 cm

j.n. Danhauser eredeti festménye a budapesti MNG - ban található