280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Téli folyópart, 1928

180. Bosznay István (Csurgó, 1868 - Budapest, 1944)

Téli folyópart, 1928

olaj, vászon

51,5*68 cm

j.j.l.: Bosznay 928