120. Újházy Ferenc (Szolnok, 1827 - Budapest, 1921)
Házaspár portréja, 1851
olaj, fémlemez
21*15 cm
j.j.l.: Újházy F. 851 és j.j.l.: Ú.F., h.o.: gyűjteményi cédula