280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Házaspár portréja, 1851

120. Újházy Ferenc (Szolnok, 1827 - Budapest, 1921)

Házaspár portréja, 1851

olaj, fémlemez

21*15 cm

j.j.l.: Újházy F. 851 és j.j.l.: Ú.F., h.o.: gyűjteményi cédula