62.
Téli városrészlet templommal és befagyott kanálissal (VÉDETT - NO EXPORT)
olaj, fa
76,5*110,5 cm
j.j.l.: A B. (a bárkán), Kiállítva és reprodukálva: Válogatás magyar magángyűjteményekből, Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1981. október-november, 97.kép