280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Téli városrészlet templommal és befagyott kanálissal (VÉDETT - NO EXPORT)

62.

Téli városrészlet templommal és befagyott kanálissal (VÉDETT - NO EXPORT)

olaj, fa

76,5*110,5 cm

j.j.l.: A B. (a bárkán), Kiállítva és reprodukálva: Válogatás magyar magángyűjteményekből, Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1981. október-november, 97.kép