280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Kislány kenyérrel

201. Baditz Ottó (Tótkeresztúr, 1849 - Magyarkeresztúr, 1936)

Kislány kenyérrel

olaj, vászon

90*70 cm

j.j.f.: Badicz Ottó