280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Hullámzó tenger

312. Mendlik Oszkár (Radvánc, 1870 - Aerdenhut, 1963)

Hullámzó tenger

olaj, fa

13,5×24 cm

j.j.l.: O. Mendlik