280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Vitéz arcképe

65. Feszty Árpád (Ógyalla, 1856 - Lovrana, 1914)

Vitéz arcképe

olaj, vászon kartonra ragasztva

45*36,5 cm

j.j.l.: Feszty Árpád