258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Rabbi

501. Rabbi

Zsolnay gyár, Pécs, 1900 körül, ökörvérmázas fehércserép, Beszédes János terve alapján, jelezve az alján: pecsétviasz színű domború körpecséttel, apró sérüléssel

m: 39 cm