258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Angyalfejes kaspó

496. Angyalfejes kaspó

Eichwald, 19. sz. vége, festett, mázas porcelánfajansz, gazdag rokokós díszítéssel, aranyfestett virágdísszel, talpán masszába nyomott gyári jelzet és 1133-as formaszám, erősen restaurált

58,5*80,52 cm