496. Angyalfejes kaspó
Eichwald, 19. sz. vége, festett, mázas porcelánfajansz, gazdag rokokós díszítéssel, aranyfestett virágdísszel, talpán masszába nyomott gyári jelzet és 1133-as formaszám, erősen restaurált
58,5*80,52 cm