482. Dísztál
Steidl Znaim, 19. sz. vége, transzparens mázakkal festett porcelánfajansz, stilizált virág dekorral, fényes arany kontúrozással, talpán masszába nyomott gyári bélyegzés, 7, 2, F jelzettel, peremén kis restaurálással
d: 38,5 cm