258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Dísztál

482. Dísztál

Steidl Znaim, 19. sz. vége, transzparens mázakkal festett porcelánfajansz, stilizált virág dekorral, fényes arany kontúrozással, talpán masszába nyomott gyári bélyegzés, 7, 2, F jelzettel, peremén kis restaurálással

d: 38,5 cm