258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Díszkancsó

485. Díszkancsó

Fischer Ignác, Budapest, 19. sz. vége, áttört díszítésű porcelánfajansz, festett leveles dekorral, talpán máz alatti "Fischer I. Budapest PATENT" jelzettel és benyomott bélyegzéssel, kiöntő csőr támasztéka ragasztott, egyik áttört motívum restaurálva

m: 47 cm