258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Napóra iránytűvel VÉDETT - NO EXPORT

411. Napóra iránytűvel VÉDETT - NO EXPORT

Bécs, 18. sz., Franciscus Lubach Vienna jelzettel, három lábon álló sárgaréz lap, süllyesztett iránytű tok, vésett díszítéssel, pótolt üveglap és irányjelzék

7*10*7 cm