411. Napóra iránytűvel VÉDETT - NO EXPORT
Bécs, 18. sz., Franciscus Lubach Vienna jelzettel, három lábon álló sárgaréz lap, süllyesztett iránytű tok, vésett díszítéssel, pótolt üveglap és irányjelzék
7*10*7 cm