258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Díszkancsó

484. Díszkancsó

Fischer Ignác, Budapest, 19. sz. vége, festett porcelánfajansz, kettős falú gömb test kecses füllel, virágos dekorral és aranyozással, talpán: kék Fischer I. Budapest és masszába nyomott jelzet, magas nyak és fül restaurált

m: 49,5 cm