258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Hamutál

503. Hamutál

Zsolnay gyár, Pécs, 20. sz. első fele, vaddisznóra támadó vadászkutyák jelenettel, folyatott, maratott eozinmázas fehércserép, jelezve az alján: Zsolnay gyár bélyegző és Made in Hungary pecsét, restaurált

m: 12 cm