503. Hamutál
Zsolnay gyár, Pécs, 20. sz. első fele, vaddisznóra támadó vadászkutyák jelenettel, folyatott, maratott eozinmázas fehércserép, jelezve az alján: Zsolnay gyár bélyegző és Made in Hungary pecsét, restaurált
m: 12 cm