258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Névjegytartó tál

504. Névjegytartó tál

Zsolnay gyár, Pécs, 1905 körül, savmaratott eozinmázas fehércserép, jelezve az alján domború körpecséttel, formaszám: 8310, 1 és 36, restaurált

26,5*24*14 cm