498. Kobzos
Zsolnay gyár, Pécs, 1910 körül, savmaratott, eozinmázas fehércserép, jelezve az alján pecsétviasz színű domború körpecséttel, fomaszám: 8156, egyik kéz és talpperem sérült
m: 24 cm