258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Kobzos

498. Kobzos

Zsolnay gyár, Pécs, 1910 körül, savmaratott, eozinmázas fehércserép, jelezve az alján pecsétviasz színű domború körpecséttel, fomaszám: 8156, egyik kéz és talpperem sérült

m: 24 cm