258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Éva

497. Éva

Zsolnay gyár, Pécs, 1910 körül, Horvay János terve, savmaratott, eozinmázas fehércserép, jelezve az alján domború körpecséttel, formaszám: 7325, restaurált

m: 51 cm