258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Pecsenyés tál

489. Pecsenyés tál

Zsolnay gyár, Pécs, 1880 körül, festett porcelánfajansz, gazdag perzsa motívummal, fényes arany kontúrozással, talpán máz alatti kék TJM családi jelzet, 431-es forma-, 90-es festő- és 36-os aranyozószámmal, talpperemben apró sérüléssel

48*34 cm