258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Tromblon

421. Tromblon

18. sz., diófa ágyazat, vésett kovácsoltvas csappantyús szerkezet, gyöngyház és csont berakással, jelzett a csövön, sérült

h: 69,5 cm