481. Díszváza
Zsolnay gyár, Pécs, 19. sz. vége, festett porcelánfajansz, áttört, keleties motívummal, őszirózsás-tavirózsás díszítéssel, talpán máz feletti vörös öttemplom jel, masszába nyomott monarchiás gyári bélyegző és 3981-es formaszám, talpán restaurált
m: 38,5 cm