258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Díszváza

481. Díszváza

Zsolnay gyár, Pécs, 19. sz. vége, festett porcelánfajansz, áttört, keleties motívummal, őszirózsás-tavirózsás díszítéssel, talpán máz feletti vörös öttemplom jel, masszába nyomott monarchiás gyári bélyegző és 3981-es formaszám, talpán restaurált

m: 38,5 cm