258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Állólámpa

490. Állólámpa

Zsolnay gyár, Pécs, 19. sz. vége, festett, mázas porcelánfajansz test, plasztikus virág díszítéssel, fényes aranyozással, talpán masszába nyomott gyári jelzet, fényes arany öttemplom pecsét és 3497-es formaszám, sárkányfejes fém lábakkal, egyégős szerelékkel, zöld selyem burával, felső tagon restaurálással és kis sérülésekkel

állványzat m: 102,5 cm