488. Díszkancsó
Zsolnay gyár, Pécs, 1880 körül, festett porcelánfajansz, fekete alapmázon gazdag keleties motívum, fényes arany kontúrozással, hasán és nyakán áttört, kettős falú, aranyozott díszekkel, talpán kék TJM családi jelzet és 1272-es formaszám, restaurált
m: 26 cm