258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Emlékpohár

517. Emlékpohár

osztrák, 19. sz. vége, részben bíborpácolt, zománcfestett, köszörült üveg, "Gesundheit, Freunde, Glück" feliratokkal, aranyozása kopott

m: 12,5 cm