523. Díszpohár pár
magyar, 20. sz. közepe, csiszolt színtelen üveg, aranyozott és zománcfestett díszítéssel, ezüst talpon, 1937-1966 közötti 800 ezrelékes budapesti fémjel, W.Sz. mesterjegy
m: 17,5 cm