258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Füles váza

493. Füles váza

Zsolnay gyár, Pécs, 1880 körül, festett, mázas porcelánfajansz, transzparens királykék mázzal és arany kontúros keleti dekorral, áttört kettős falú középrésszel, talpán máz alatti kék TJM családi jelzet, masszába nyomott gyári bélyegző és 3055 formaszám, egyik láb sérült, egy fül és egy láb restaurálva

m: 23,3 cm