258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Emlékpohár

515. Emlékpohár

magyar, 19. sz. vége, csiszolt, uránzöld, zománcfestett, aranyozott üveg, "Emlékül" felirattal, aranyozása kopott

m: 13,5 cm