258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Csavart fülű török korsó

483. Csavart fülű török korsó

Zsolnay gyár, Pécs, 1880 körül, festett, aranyozott fehércserép, plasztikus rátétes virágdíszekkel, jelezve az alján a testvérek jelével, öttornyos kék Zsolnay jellel és masszába nyomott ZV. Pécs 808 jellel

m: 44 cm