253. Varia aukció > Üvegikon - Fájdalmas Mária

253. Varia aukció [ARCHÍV]

300. Üvegikon - Fájdalmas Mária

Dél-Erdély, 19. sz. második fele, festett, aranyozott üveg, festése hiányos

35*29 cm