253. Varia aukció
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
281-300
[301-320]
[321-333]
Bujka
Kalotaszeg, 20. sz. eleje, gyapjú, színes hímzéssel, üveggyöngy díszítéssel, ujjakon bőr rátéttel
281. tétel
Női ing és szoknya
Délvidék, 20. sz. eleje, gyapjúszállal hímzett házivászon pávás mintával, csipke díszítéssel
282. tétel
Terítő, 2 db
Erdély, 20. sz. eleje, szövött lenvászon
283. tétel
Terítő, 2 db
Erdély, 20. sz. közepe, lenvászon, horgolt szegélydísszel, foltos
284. tétel
Terítő, 2 db
Erdély és Észak-Magyarország, 20. sz. első fele, lenvászon, hímzett díszítéssel és horgolt szegélydísszel
285. tétel
Kötény
matyó, 20. sz. eleje, vászon, gyapjú és pamutszállal hímezve, kis sérülésekkel
286. tétel
Táska
Máramaros, 1900 körül, pamut- és gyapjúhímzéses vászon
287. tétel
Hímzés (töredék)
Kalotaszeg, 19. sz. vége, írásos motívum keretezve
288. tétel
Hímzésminta kendő
magyar, 1879, hímzett vászon, Stefaics Málvin jelzettel
289. tétel
Öv
Máramaros, 20. sz. első fele, bőr alapon festett bőr hímzéssel, fém szegecsekkel
290. tétel
Ágyfőtől való
Kalotaszeg, 20. sz. eleje, vászon és pamut szőttes
291. tétel
Öv
Máramaros, 20. sz. eleje, bőr, kivarrt díszítéssel
292. tétel
Öv
Máramaros, 20. sz. eleje, bőr, préselt díszítéssel
293. tétel
Párnahuzat
Kalotaszeg, 20. sz. első fele, írásos hímzéses vászon
294. tétel
Főkötő és hímzés (töredék)
Sárköz, 19. sz. vége, keretezve
295. tétel
Hímzés töredékek
Felvidék (?), 19. sz. vége, keretezve
296. tétel
Ágyterítő
Kalotaszeg, 20. sz. eleje, pamut szőttes
297. tétel
Szoknya és kötény
Kalotaszeg, 20. sz. eleje, varrott, hímzett, szalagrátétes díszítéssel
298. tétel
Istenszülő a kisdeddel
Moldva, 19. sz., olaj, fa, sérült
299. tétel
Üvegikon - Fájdalmas Mária
Dél-Erdély, 19. sz. második fele, festett, aranyozott üveg, festése hiányos
300. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
281-300
[301-320]
[321-333]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS