253. Varia aukció
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
221-240
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-333]
Art deco asztal
magyar, 20. sz. első fele, fenyőfa alapon diófa borítással, sérült, restaurált
221. tétel
Íróasztal
magyar, 20. sz. első fele, fenyőfa alapon diófa borítással, kulcs nélkül, sérült
222. tétel
Vitrin
magyar, 20. sz. első fele, fenyőfa alapon diófa borítással, sérült
223. tétel
Tükör
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott, aranyozott díszléccel, csiszolt tükörrel, kis sérüléssel
224. tétel
Art deco asztalka
magyar, 20. sz. első fele, mahagóni színűre pácolt bükkfa
225. tétel
Asztalka
magyar, 20. sz. második fele, mahagóni színűre pácolt bükkfa
226. tétel
Éjjeliszekrény pár
magyar, 20. sz. első fele, fenyőfa alapon diógyökér borítással, polc hiányzik
227. tétel
Szuszék
Nógrád megye, 19. sz. második fele, ácsolt bükkfa, vésett és festett geometrikus díszítéssel, kovácsoltvas pánttal, sérült
228. tétel
Támlás szék
Dunántúl, 19. sz. közepe, tömör diófa és tölgyfa, faragott díszítéssel
229. tétel
Támlás szék
Balaton-felvidék, 19. sz. vége, tömör gyümölcsfa, faragott díszítéssel
230. tétel
Támlás szék
Nyugat-Dunántúl, 1846, faragott, vésett fa, "IHS" véséssel
231. tétel
Kamarás asztal
Dunántúl, 1900 körül, tömör cseresznyefa és tölgyfa, egy fiókkal
232. tétel
Szék
Baranya megye, 19. sz. vége, tölgyfa és bükkfa, sérült, egyik láb pótolt
233. tétel
Szék
Baranya megye, 19. sz. vége, faragott gyümölcsfa
234. tétel
Vizespad
Nógrád megye, 19. sz. vége, festett, faragott fenyőfa
235. tétel
Asztal
német, 19. sz. második fele, ácsolt, fűrészelt diófa
236. tétel
Karszék
Békés megye, 1877, kőrisfa, vésett díszítéssel, "Kárász Istványé" felirattal, ülőrésze sérült
237. tétel
Karszék
Békés megye, 19. sz. vége, kőrisfa, faragott díszítéssel, ülőrésze sérült
238. tétel
Szuszék
Bihar megye, 19. sz. vége, ácsolt bükkfa, sérült
239. tétel
Szuszék
Nógrád megye, 19. sz. második fele, ácsolt, vésett díszítésű bükkfa
240. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
221-240
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-333]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS