Könyvszekrény
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, fekete lakkfestett oszlopokkal, sérülésekkel
184. tétel
Könyvszekrény
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, kis sérüléssel
185. tétel
Komód
magyar, 20. sz. első fele, fenyőfa alapon diófa borítással, sárgaréz veretekkel, sérült
186. tétel
Komód
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, sárgaréz veretekkel, kulcs nélkül, sérült
187. tétel
Írószekreter
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, lehajtható írólapja mögött 8 tusfestett fiókkal és 3 rekesszel, öntött sárgaréz veretekkel, sérült, javított, kulcs nélkül
188. tétel
Komód
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, faragott lábakon, öntött sárgaréz veretekkel, sérült
189. tétel
Komód
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, fekete lakkfestett oszlopokkal, sárgaréz veretekkel, zárszerkezetek hiányoznak
190. tétel
Keretóra
osztrák, 1830 körül, jelzett: Martin Staff in Freudenthal, negyedütős szerkezet, faragott, aranyozott fa tokban, inga és hátlap hiányzik, szerkezet hiányos, javításra szorul
191. tétel
Keretóra
192. tétel
Keret
magyar, 19. sz. vége, faragott, aranyozott fa, vésett díszítéssel
Posztamens
osztrák, 1900 körül, márvány törzs és talapzat, öntött sárgaréz veretekkel, oszlopfővel, sérült
195. tétel
Női írószekreter
francia, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, öntött sárgaréz veretekkel, lenyíló írólapja mögött 7 kis fiókkal, sérült
196. tétel
Vitrin
francia, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, öntött sárgaréz veretekkel, vitrines felső része alján két kis fiókkal, sérült
197. tétel
Karszék pár
osztrák, 1910 körül, hajlított, gőzölt, mahagóni színűre pácolt bükkfa, kis sérüléssel
198. tétel
Barométer és hőmérő
Budapest, 1900 körül, faragott fa tokban, "Libal Lajos Budapesten" felirattal, kis sérüléssel
199. tétel
Karszék pár
osztrák, 1910 körül, hajlított, gőzölt bükkfa, kárpitozása pótolt