253. Varia aukció > Komód

253. Varia aukció [ARCHÍV]

189. Komód

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, faragott lábakon, öntött sárgaréz veretekkel, sérült

82,5*126*59,5 cm