Posztamens
magyar, 20. sz. eleje, sárgaréz, márvány
205. tétel
Íróasztal
206. tétel
Etager
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon topolyafa borítással, esztergált kőrisfa polctartókkal és lábakkal, sérült
207. tétel
Tükör
magyar, 19. sz. második fele, faragott, aranyozott ökörszemes keretben, fazettált tükörlappal
208. tétel
Asztal
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon kőrisfa borítással, lábösszekötőn intarziás díszítéssel, egy fiókkal, kulcs nélkül
209. tétel
Szalonasztal
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, egy fiókkal, restaurált
210. tétel
Asztalka
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, jávorfa intarziával
211. tétel
Szalonasztal
magyar, 1900 körül, lábazat faragott, esztergált bükkfa, asztallap cseresznyefa borítással, diófa és jávorfa intarziával, sérült, hiányos
212. tétel
Szalonasztal
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon cseresznye- és topolyafa borítással, faragott díszítéssel, egy fiókkal, kulcs pótolt
213. tétel
Támlás szék, 4 db
Debrecen, 20. sz. eleje, gőzölt, hajlított bükkfa, préselt mintás támlával és üléssel, kávájában: Gőzfűrészgyár Debrecen címke
Támlás szék, 2 db
osztrák, 1900 körül, hajlított, gőzölt bükkfa, sérült
216. tétel
Újságtartó
Ausztria, Thonet, 1910 körül, hajlított, gőzölt, fekete lakkfestett bükkfa, jelzett az alján: "Thonet Wien" címke
217. tétel
Újságtartó
Ausztria, Thonet, 1910 körül, hajlított, gőzölt, fekete lakkfestett bükkfa, jelzett az alján: "Thonet" címke
218. tétel
Italkínáló
magyar, 1920 körül, fekete lakkfestett tölgyfa, sárgaréz veretekkel, zárható belsejében sárgaréz pohártartókkal és poharakkal, felújított, 1 db kulccsal
219. tétel
Szalonasztal
magyar, 20. sz. első fele, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, 1 fiókkal