253. Varia aukció > Szalonasztal

253. Varia aukció [ARCHÍV]

212. Szalonasztal

magyar, 1900 körül, lábazat faragott, esztergált bükkfa, asztallap cseresznyefa borítással, diófa és jávorfa intarziával, sérült, hiányos

78*128*80 cm