253. Varia aukció
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-333]
Pörge Gergely
Halászkunyhónál
81. tétel
Liegaitz, Aug. jelzéssel
Borongós táj templomtornyokkal, 1869
82. tétel
Gachal József, Eölvedy
Folyópart, 1929
83. tétel
Alberth Ferenc
Alkonyi táj gólyákkal
84. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Téli falurészlet
85. tétel
Olgyay Ferenc
Táj tehenekkel
86. tétel
Hódi Géza
Gyerekek szánkóval
87. tétel
Kéményffy Jenő
Téli falu, 1906
88. tétel
Osztrák festő, 19. sz. vége
Téli táj templommal
89. tétel
Réthy Károly
Látkép tükröződő várral
90. tétel
Lindenfeld, Emil
Árnyas utcarészlet
91. tétel
Fenyő Andor Endre
Falusi utca, 1964
92. tétel
Frank Frigyes
Napsütötte erdőrészlet, 1974
93. tétel
Herman Lipót
Aktok a tó partján, 1927
94. tétel
Sárkány Lóránd
Parasztház
95. tétel
Frank Frigyes
"Rózsa, tulipán", 1975
96. tétel
Kakusz Dalma
Csendélet
97. tétel
Schéner Mihály
Nyári csendélet
98. tétel
Kántor Lajos
Nyári csendélet
99. tétel
Ridovics László
"Fiúportré"
100. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-333]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS