253. Varia aukció > Szuszék

253. Varia aukció [ARCHÍV]

228. Szuszék

Nógrád megye, 19. sz. második fele, ácsolt bükkfa, vésett és festett geometrikus díszítéssel, kovácsoltvas pánttal, sérült

81*93*59 cm