253. Varia aukció > Kúria kertje

253. Varia aukció [ARCHÍV]

107. Vitéz Mátyás (Nagylomnic, 1891 - ?)

Kúria kertje

olaj, falemez

11*20,5 cm

j.b.l.: Vitéz M.