253. Varia aukció > Gyermekszék pár

253. Varia aukció [ARCHÍV]

278. Gyermekszék pár

Dunántúl, 19. sz. vége, faragott, esztergált fa, fonott színes ülőrésszel, sérült

46*31*23 cm; 45*22*21 cm