253. Varia aukció > Egyajtós szekrény

253. Varia aukció [ARCHÍV]

179. Egyajtós szekrény

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, kulcs nélkül, felújított

179*110*51 cm