263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Virágok között

1929. Nagy Zsigmond, Gyügyei (Nagybánya, 1872 - Budapest, 1932)

Virágok között

olaj, vászon

110*94 cm

j.h.o.: Gy. Nagy Zs.

Szerepelt: Kieselbach Galéria 5. Őszi képaukció, Budapest, 1998. szept. (kat. 30.) Feltehetően kiállítva: Gyügyei-Nagy Zsiga kiállítása, Pécs, 1930. április 6. - 10. (kat. 18. Carmen vagy kat. 36. Cigányasszony)