263. Festmények a Saphier gyűjteményből > "Szomszédolás"

1975. Szemere Lenke (Budapest, 1906 - Zürich, 1993)

"Szomszédolás"

olaj, vászon

68*48 cm

Kiállítva és reprodukálva: Hölgyek palettával, 2008, (157. kép)