263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Ifjú hölgy képmása, 1920

1814. Belányi Viktor (Nyitraludány, 1877 - Budapest, 1955)

Ifjú hölgy képmása, 1920

olaj, vászon kartonra ragasztva

79,5*55 cm

j.j.l.: Belányi 1920