263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Öreg koldus, 1922

1642. Barabás Márton, Márkusfalvi (Pusztasőreg, 1893 - Toronto, 1974)

Öreg koldus, 1922

olaj, vászon

68*58 cm

j.j.l.: M. Barabás M. 922