263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Utcarészlet

1707. Berde Amál, Dóczyné (Nagyenyed, 1886 - Kolozsvár, 1976)

Utcarészlet

olaj, karton

48*34,5 cm

j.b.l.: Dóczyné