263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Haramiák, 1926

1760. Gebhard Béla (működött a 20. sz. első felében)

Haramiák, 1926

olaj, karton

35,5*40,5 cm

j.j.l.: Gebhard Béla 926

sérült