263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Csendélet dinnyével és szőlővel

1739. Kiss Károly (Arad, 1883 - Nagybánya, 1953)

Csendélet dinnyével és szőlővel

olaj, vászon

41*34,5 cm

j.b.f.: Kiss Károly

Kiállítva és reprodukálva: Frissítés, Szombathely, 2004, (109. kép)